Rapport: Hooghiemstra

         Beschrijving:


Treffers 1 t/m 100 van 459  » Komma gescheiden CSV bestand

1 2 3 4 5 Volgende»

# Persoon-ID Voornaam Geboortedatum Geboorteplaats Doopdatum Burgerlijke staat Trouwdatum Huwelijksplaats Beroep Overlijdensdatum Overlijdensplaats Partner-ID
1 I53  Tjerk Johannes      10 jul 1805    13 mei 1830  Warga   dagloner  22 okt 1860  Joure   I54 
2 I53  Tjerk Johannes      10 jul 1805    13 mei 1830  Warga   boer  22 okt 1860  Joure   I54 
3 I53  Tjerk Johannes      10 jul 1805    13 mei 1830  Warga   boereknecht  22 okt 1860  Joure   I54 
4 I62  Akka Johannes      22 jul 1800          13 mei 1808     
5 I63  Maria Johannes      20 mei 1802    13 mei 1824      24 apr 1849  Wytgaard   I800 
6 I64  Bote Johannes      30 jul 1803          10 dec 1812  Wartena    
7 I65  Anna Johannes      10 jun 1807    07 mei 1835  Idaarderadeel   boerendienstmeid  19 okt 1859  Warga   I276 
8 I83  Jetske Johannes      19 sep 1813          23 jun 1818  Warga    
9 I913  Niels                     
10 I914  Martin                     
11 I1226  Gilbert B.                    I1808 
12 I1805  Martin                     
13 I2282                       
14 I2503  Inge                     
15 I2504  Martijn                     
16 I2630                       
17 I2797                       
18 I2798                       
19 I4152                       
20 I55  Johannes Tjerks  10 okt 1831  Wartena   12 okt 1831    12 jun 1853  Joure   stalknecht  18 dec 1924  Joure   I115 
21 I55  Johannes Tjerks  10 okt 1831  Wartena   12 okt 1831    12 jun 1853  Joure   koetsier  18 dec 1924  Joure   I115 
22 I55  Johannes Tjerks  10 okt 1831  Wartena   12 okt 1831    12 jun 1853  Joure   arbeider  18 dec 1924  Joure   I115 
23 I56  Bauke  20 okt 1834  Warga             08 dec 1834  Warga    
24 I57  Bauke  10 dec 1836  Warga       08 mei 1856  Dantumadeel   dagloner  06 mrt 1910  Dokkum   I282 
25 I57  Bauke  10 dec 1836  Warga       08 mei 1856  Dantumadeel   boer  06 mrt 1910  Dokkum   I282 
26 I57  Bauke  10 dec 1836  Warga       08 mei 1856  Dantumadeel   boereknecht  06 mrt 1910  Dokkum   I282 
27 I57  Bauke  10 dec 1836  Warga       05 sep 1872    dagloner  06 mrt 1910  Dokkum   I292 
28 I57  Bauke  10 dec 1836  Warga       05 sep 1872    boer  06 mrt 1910  Dokkum   I292 
29 I57  Bauke  10 dec 1836  Warga       05 sep 1872    boereknecht  06 mrt 1910  Dokkum   I292 
30 I58  Trijntje  02 feb 1839  Warga             13 jul 1842  Warga    
31 I59  Minke  19 jul 1841  Warga       18 mei 1862  Joure   naaister  21 feb 1919  Woudsend   I218 
32 I46  Bonifacius  13 mrt 1845  Warga   13 mrt 1845    12 mei 1872  Joure   kastmakersknecht  31 mei 1902  Joure   I47 
33 I116  Pierkje  13 jun 1853  Joure             02 jul 1853  Joure    
34 I117  Tjerk  12 jul 1854  Joure       1 jun 1879  Haskerland   veehouder  31 jan 1926  Leeuwarden   I126 
35 I117  Tjerk  12 jul 1854  Joure       1 jun 1879  Haskerland   arbeider  31 jan 1926  Leeuwarden   I126 
36 I117  Tjerk  12 jul 1854  Joure       1 jun 1879  Haskerland   boereknecht  31 jan 1926  Leeuwarden   I126 
37 I283  Tjerk  20 mei 1856  Dokkum             02 jun 1856  Dokkum    
38 I118  Pierkje  24 apr 1857  Joure             13 mrt 1941  Joure    
39 I284  Catharina  25 jul 1857  Dokkum             13 aug 1858  Dantumawoude    
40 I119  Jan  04 okt 1859  Joure       01 jun 1884    boereknecht  05 mrt 1900  Joure   I138 
41 I119  Jan  04 okt 1859  Joure       01 jun 1884    arbeider  05 mrt 1900  Joure   I138 
42 I285  Tjerk Baukes  31 jan 1859  Dantumawoude             20 okt 1859  Dantumawoude    
43 I286  Tjerk  08 dec 1860  Dantumawoude       26 mei 1887    veehouder  07 aug 1943  Dantumawoude   I300 
44 I286  Tjerk  08 dec 1860  Dantumawoude       26 mei 1887    melktapper  07 aug 1943  Dantumawoude   I300 
45 I286  Tjerk  08 dec 1860  Dantumawoude       26 mei 1887    arbeider  07 aug 1943  Dantumawoude   I300 
46 I120  Lodewijk  17 jun 1862  Joure       21 nov 1886    kastmakersknecht  18 mrt 1894  Snikzwaag   I147 
47 I288  Catharina  22 nov 1862  Dantumawoude       16 mei 1889    naaister  28 aug 1947  Zeist   I320 
48 I121  Jantje  27 okt 1864  Joure           naaister  11 mei 1891  Joure    
49 I289  Wouter Baukes  04 nov 1864  Dantumawoude   05 nov 1864    10 mei 1893    timmerman  26 jul 1916  Leeuwarden   I311 
50 I290  Lolkje Baukes  10 sep 1867  Dantumawoude             01 feb 1869  Dantumawoude    
51 I122  Bauke  19 jul 1868  Joure       30 nov 1893  Haskerland   meubelmaker  21 jun 1954  Haskerland   I150 
52 I122  Bauke  19 jul 1868  Joure       30 nov 1893  Haskerland   kastmakersknecht  21 jun 1954  Haskerland   I150 
53 I123  Johanna  30 sep 1870  Joure             03 jun 1871  Joure    
54 I291  Willem Baukes  19 nov 1871  Dantumawoude             22 nov 1871  Dantumawoude    
55 I48  Tjerk  21 mrt 1873  Joure       01 jun 1905    schoenmaker  20 jun 1942  Enschede   I181 
56 I293  Hendrikus  30 nov 1873  Dantumawoude       14 mei 1899  Franeker     11 jul 1957  Harlingen   I583 
57 I293  Hendrikus  30 nov 1873  Dantumawoude       05 mei 1907      11 jul 1957  Harlingen   I588 
58 I33  Hijlke  24 feb 1874  Joure       02 jun 1904  Joure   kastmakersknecht  07 aug 1955  Joure   I34 
59 I49  Lodewika  28 okt 1876  Joure       17 aug 1905  Haskerland     07 aug 1959  Hilversum   I189 
60 I294  Lolkje  06 jan 1876  Dantumawoude             20 nov 1943  Leeuwarden   I325 
61 I295  Johannes  23 feb 1878  Dantumawoude       11 mei 1901  Wonseradeel   gardenier  17 mei 1950  Witmarsum   I742 
62 I295  Johannes  23 feb 1878  Dantumawoude       11 mei 1901  Wonseradeel   landarbeider  17 mei 1950  Witmarsum   I742 
63 I50  Martha  13 sep 1879  Joure       30 sep 1909    dienstbode  12 jun 1939  Joure   I198 
64 I127  Johannes  03 mrt 1880  Joure   04 mrt 1880        veehouder  19 nov 1969  Sneek    
65 I296  Gesina Baukes  06 jun 1880  Dantumawoude       07 jun 1903  Franeker   dienstbode  18 mei 1964  Leeuwarden   I591 
66 I51  Minke  16 dec 1882  Joure       24 mei 1907  Lemsterland     05 feb 1973  Amsterdam   I1150 
67 I128  Johannes Theodorus  01 jan 1883  Joure   01 jan 1883          13 feb 1883  Joure    
68 I297  Bote Baukes  05 jan 1883  Dantumawoude       18 mei 1907    landbouwer  03 nov 1947  Dokkum   I567 
69 I297  Bote Baukes  05 jan 1883  Dantumawoude       18 mei 1907    werkman  03 nov 1947  Dokkum   I567 
70 I129  Dirkje  14 sep 1884  Joure   14 sep 1884    29 mei 1908      16 mrt 1972  Bolsward   I207 
71 I139  Johannes  10 apr 1885  Joure             16 jun 1889  Joure    
72 I298  Monica Bernolda  19 sep 1885  Dantumawoude       05 mei 1906  Dantumadeel   Winkelierster in galanterien  03 feb 1942  Dokkum   I577 
73 I52  Willemke  04 jul 1886  Joure             01 mrt 1898  Joure    
74 I130  Elisabeth  09 jun 1887  Joure   09 jul 1887    04 nov 1913  Joure     03 mrt 1949  Heerlen   I327 
75 I140  Willem  04 nov 1887  Joure       22 mei 1914  Joure   koffiebrander  13 feb 1974  Joure   I266 
76 I140  Willem  04 nov 1887  Joure       22 mei 1914  Joure   boer  13 feb 1974  Joure   I266 
77 I140  Willem  04 nov 1887  Joure       22 mei 1914  Joure   pakhuisknecht  13 feb 1974  Joure   I266 
78 I140  Willem  04 nov 1887  Joure       22 mei 1914  Joure   meubelmaker  13 feb 1974  Joure   I266 
79 I299  Geeske  21 jul 1888  Dantumawoude       25 jan 1918  Dokkum     23 mrt 1970  Dokkum   I1216 
80 I131  Johanna  27 aug 1889  Joure   31 aug 1889          12 aug 1966  Joure    
81 I141  Elisabeth  19 jan 1890  Joure           dienstbode  11 mrt 1931  Hoogeveen   I710 
82 I132  Jan  29 feb 1892  Joure   01 mrt 1892          06 jun 1893  Joure    
83 I142  Jantje  02 sep 1892  Joure       28 mei 1921  Workum     26 nov 1972  Workum   I1227 
84 I151  Theodora  22 jun 1894  Joure       20 mei 1920  Haskerland   dienstbode  10 dec 1940  Wieringerwerf   I1170 
85 I312  Bouke  09 mrt 1894  Dokkum       24 nov 1927  Groningen   brandstoffenhandelaar  20 okt 1963  Leeuwarden, Sint Bonifatius-Hospitaal   I727 
86 I312  Bouke  09 mrt 1894  Dokkum       24 nov 1927  Groningen   timmerman-aannemer  20 okt 1963  Leeuwarden, Sint Bonifatius-Hospitaal   I727 
87 I133  Jan Stefanus  02 jan 1895  Joure   02 jan 1895    14 mei 1920    veehouder  11 jan 1971  Sneek   I237 
88 I143  Durkje  25 dec 1895  Joure             19 mei 1912  Joure    
89 I301  Geeske  30 aug 1895  Dantumawoude       21 mei 1921  Dantumadeel     18 mei 1972  Leeuwarden   I726 
90 I313  Barbara  18 aug 1895  Dokkum       26 okt 1945  Voorst   huishoudster  26 okt 1973  Gorssel   I1196 
91 I152  Marijke  01 jan 1896  Joure       25 nov 1943      04 feb 1957  Wieringermeer   I1170 
92 I153  Johanna  19 mei 1897  Joure       29 sep 1921  Joure     19 feb 1987  Baarn   I1228 
93 I314  Franciscus  01 apr 1897  Dokkum       21 jun 1922  Hilversum   controleur bij de arbeidsinspectie  10 aug 1982  Amsterdam   I702 
94 I134  Lodewijk  19 mei 1898  Joure   19 mei 1898    08 mei 1925  Langweer   veehouder  07 apr 1987  Scharsterbrug   I256 
95 I144  Wiebrigje  18 jan 1899  Joure             18 jun 1900  Joure    
96 I154  Tjitske  25 feb 1899  Joure       14 jul 1926  Joure   dienstbode  19 mei 1988  Sneek   I228 
97 I315  Wouter  21 feb 1900  Dantumawoude       04 apr 1928  Leiden   onderwijzer  09 jan 1982  Deventer   I711 
98 I584  Bauke  25 mei 1900  Franeker       18 jun 1926      30 sep 1989  Bolsward   I1173 
99 I584  Bauke  25 mei 1900  Franeker       26 nov 1927      30 sep 1989  Bolsward   I1174 
100 I584  Bauke  25 mei 1900  Franeker       23 jan 1937      30 sep 1989  Bolsward   I1175 


1 2 3 4 5 Volgende»