Rindert Jan Hooghiemstra

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Verticaal    |    Compact    |    Box    |    Alleen tekst    |    (Uitgebreide)kwartierstaat    |    Voorouderwaaier    |    Media

 1. Rindert Jan Hooghiemstra 
   
   
   
   
 2. Jan Stefanus Hooghiemstra 
 G: 02 jan 1895 
 te:  Joure 
 H: 14 mei 1920 
 te:   
 O: 11 jan 1971 
 te:  Sneek 
 4. Tjerk Hooghiemstra 
 G: 12 jul 1854 
 te:  Joure 
 H: 1 jun 1879 
 te:  Haskerland 
 O: 31 jan 1926 
 te:  Leeuwarden 
 8. Johannes Tjerks Hooghiemstra 
 G: 10 okt 1831 
 te:  Wartena 
 H: 12 jun 1853 
 te:  Joure 
 O: 18 dec 1924 
 te:  Joure 
 16. Tjerk Johannes Hooghiemstra 
 D: 10 jul 1805 
 te:  Warga/Wartena 
 H: 13 mei 1830 
 te:  Warga 
 O: 22 okt 1860 
 te:  Joure 
 32. Johannes Botes (HOOGHIEMSTRA) 
 D: 10 sep 1771 
 te:  Warga/Wartena  
 H: 18 aug 1799 
 te:   
 O: 07 dec 1828 
 te:  Wartena 
 64. Boote Abes 
 D: 13 mrt 1733 
 te:  Warga/Wartena 
 H: 12 jan 1764 
 te:  Warga 
 O: 10 jul 1803 
 te:  Wartena 
 128. Abe Bokkes  =>
 D: 09 dec 1699 
 te:  Warga 
 H: 15 nov 1722 
 te:   
 O: vóór 1749 
 te:   
 129. Ydje Feddes  =>
 G:  
 te:   
 O: 05 nov 1763 
 te:  Wartena 
 65. Marijke Hessels 
 D: 03 okt 1735 
 te:  Warga/Wartena 
 O: 07 mrt 1811 
 te:  Wartena 
 130. Hessel Lolckes  =>
 D: 08 sep 1705 
 te:  Warga 
 H: 22 jan 1730 
 te:  Warstiens 
 O: 08 sep 1770 
 te:  Wartena 
 131. Ariaentje Ages  =>
 D: 04 sep 1712 
 te:  Warga 
 O: 23 jul 1786 
 te:  Warga 
 33. Trientje Tjerks (van der Meer) 
 G: 22 jun 1778 
 te:   
 O: 25 apr 1808 
 te:  Wartena 
 66. Tjerk Hanses van der Meer 
 D: 27 mei 1750 
 te:  Warga 
 H: 06 mei 1770 
 te:  Warga 
 O: 26 mei 1836 
 te:  Warga 
 132. Hans Hanses  =>
   
   
   
   
   
   
 133. Antje? 
   
   
   
   
 67. Akke Jans 
 D: 15 sep 1747 
 te:  Warga 
 O: ca. 1800 
 te:  Wartena 
 134. Jan Hessels  =>
 D: 12 nov 1714 
 te:  Warga 
 H: 31 jul 1740 
 te:   
 O: aug 1764 
 te:   
 135. Witske Fedderichs  =>
 D: 16 apr 1716 
 te:  Warga 
 O: 29 okt 1757 
 te:  Warga 
 17. Lodewika Baukes Wartna 
 G: 09 nov 1808 
 te:  Hollum, Ameland 
 O: 19 apr 1865 
 te:  Joure 
 34. Bauke Lolkes Wartna 
 D: 10 apr 1773 
 te:  Warga 
 H: 18 nov 1798 
 te:   
 O: 16 dec 1854 
 te:  Leeuwarden 
 68. Lolcke Feyens Wartna 
 D: 05 mrt 1735 
 te:  Warga/Wartena 
 H: 28 mei 1758 
 te:   
 O: 10 jul 1777 
 te:  Wartena 
 136. Feye Lolckes  =>
 D: 17 feb 1709 
 te:  Warga/Wartena 
 H: 16 mei 1734 
 te:   
 O: 11 mrt 1773 
 te:  Wartena 
 137. Mincke Ridsarts 
 D: 16 feb 1713 
 te:  Warga 
 O:  
 te:   
 69. Minke Bauckes Wartena 
 D: 09 dec 1734 
 te:  Warga/Wartena 
 O:  
 te:   
 138. Baucke Alberts Wartena 
 G:  
 te:   
 H: na 1725 
 te:   
 O: 23 apr 1752 
 te:   
 139. Pietje Lolckes  =>
 D: 04 mrt 1697 
 te:  Warga/Wartena 
 O: 02 mrt 1752 
 te:  Wartena 
 35. Janke Hanzes Metz 
 G: 17 sep 1781 
 te:  Nes ,Ameland 
 O: 09 jan 1855 
 te:  Leeuwarden 
 70. Hans Dierks Metz 
 G: 09 dec 1745 
 te:  Nes ,Ameland 
 H: 24 jan 1773 
 te:  Nes ,Ameland 
 O: okt 1781 
 te:  Nes ,Ameland 
 140. Dirck Metz  =>
 G: 05 jan 1712 
 te:   
 H: 07 dec 1736 
 te:   
 O:  
 te:   
 141. Janke Henricus 
   
   
   
   
 71. Grietje Henriks 
 G: 01 mrt 1750 
 te:  Nes ,Ameland 
 O: 22 feb 1812 
 te:  Nes ,Ameland 
 142. Hendrik Alberts 
   
   
   
   
   
   
 143. Pytke Pieters 
   
   
   
   
 9. Theodora Jans Noppert 
 G: 13 sep 1826 
 te:  Joure 
 O: 28 sep 1906 
 te:  Joure 
 18. Jan Jans Noppert 
 G: ca. 1786 
 te:  Nijehaske 
 H: 18 jun 1809 
 te:  Joure 
 O: 10 mei 1828 
 te:  Snikzwaag 
 36. Jan Hendriks Noppert 
 G: ca. 1750 
 te:  Oudehaske 
 H: 04 jan 1778 
 te:   
 O: 15 aug 1827 
 te:  Oudehaske 
 72.  
   
   
   
   
   
   
 144.  
   
   
   
   
   
   
 145.  
   
   
   
   
 73.  
   
   
   
   
 146.  
   
   
   
   
   
   
 147.  
   
   
   
   
 37. Elske Tjebbes 
 D: 23 mrt 1755 
 te:  Oudeschoot 
 O: 21 aug 1827 
 te:  Oudehaske 
 74. Tjabbe Thuenes 
 G:  
 te:   
 H: 25 feb 1752 
 te:  Oudeschoot 
 O:  
 te:   
 148.  
   
   
   
   
   
   
 149.  
   
   
   
   
 75. Martje Egberts 
   
   
   
   
 150.  
   
   
   
   
   
   
 151.  
   
   
   
   
 19. Pierkje Sijtzes Fluitman 
 D: 28 okt 1785 
 te:  Woudsend 
 O: 07 mrt 1861 
 te:   
 38. Sietze Gerbens Fluitman 
 G: ca. 1746 
 te:   
 H: 09 jan 1785 
 te:  Woudsend 
 O: 28 nov 1826 
 te:  Indijk 
 76. Gerben Ruurds Fluitman 
 G:  
 te:   
 H: 16 apr 1741 
 te:   
 O:  
 te:   
 152.  
   
   
   
   
   
   
 153.  
   
   
   
   
 77. Uilkjen Sytzes 
   
   
   
   
 154.  
   
   
   
   
   
   
 155.  
   
   
   
   
 39. Durkjen Ages Overmeer 
 G: ca. 1758 
 te:   
 O: 29 sep 1847 
 te:  Indijk 
 78.  
   
   
   
   
   
   
 156.  
   
   
   
   
   
   
 157.  
   
   
   
   
 79.  
   
   
   
   
 158.  
   
   
   
   
   
   
 159.  
   
   
   
   
 5. Hermina Johannes Kleinberend 
 G: 24 nov 1854 
 te:  Tjalleberd 
 O: 08 jul 1935 
 te:  Joure 
 10. Johannes Hendriks Kleinberend 
 G: 23 jan 1813 
 te:  Langezwaag 
 H: 30 dec 1838 
 te:   
 O: 21 jan 1890 
 te:  Luinjeberd 
 20. Hendrik Kleinberend 
 G: ca. 1774 
 te:  Voltlage, ambt Fürstenau, Hannover 
 H:  
 te:   
 O: 22 apr 1838 
 te:  Tjalleberd 
 40.  
   
   
   
   
   
   
 80.  
   
   
   
   
   
   
 160.  
   
   
   
   
   
   
 161.  
   
   
   
   
 81.  
   
   
   
   
 162.  
   
   
   
   
   
   
 163.  
   
   
   
   
 41.  
   
   
   
   
 82.  
   
   
   
   
   
   
 164.  
   
   
   
   
   
   
 165.  
   
   
   
   
 83.  
   
   
   
   
 166.  
   
   
   
   
   
   
 167.  
   
   
   
   
 21. Andriesjen Jochums 
 G:  
 te:   
 O: 09 feb 1822 
 te:  Tjalleberd 
 42.  
   
   
   
   
   
   
 84.  
   
   
   
   
   
   
 168.  
   
   
   
   
   
   
 169.  
   
   
   
   
 85.  
   
   
   
   
 170.  
   
   
   
   
   
   
 171.  
   
   
   
   
 43.  
   
   
   
   
 86.  
   
   
   
   
   
   
 172.  
   
   
   
   
   
   
 173.  
   
   
   
   
 87.  
   
   
   
   
 174.  
   
   
   
   
   
   
 175.  
   
   
   
   
 11. Elisabeth Harmens Lenes 
 G: 1813 
 te:  Terband 
 O: 20 jan 1895 
 te:  Luinjeberd 
 22. Harmen Berends Lenes 
 G: 20 feb 1775 
 te:  Sint Johannesga 
 H: jul 1807 
 te:   
 O: 24 mrt 1853 
 te:  Luinjeberd 
 44. Berend Lenes 
 G: ca. 1739 
 te:   
 H:  
 te:   
 O: 06 mei 1816 
 te:  Rotsterhaule 
 88.  
   
   
   
   
   
   
 176.  
   
   
   
   
   
   
 177.  
   
   
   
   
 89.  
   
   
   
   
 178.  
   
   
   
   
   
   
 179.  
   
   
   
   
 45. Elisabeth Middelburg 
 G: ca. 1739 
 te:   
 O: 11 okt 1816 
 te:  Oudega (Friese Meren) 
 90.  
   
   
   
   
   
   
 180.  
   
   
   
   
   
   
 181.  
   
   
   
   
 91.  
   
   
   
   
 182.  
   
   
   
   
   
   
 183.  
   
   
   
   
 23. Jantje Willems Laagland 
 G: ca. 1785 
 te:  Nijehaske 
 O: 20 feb 1853 
 te:  Luinjeberd 
 46. Willem Laagland 
 G: 07 mei 1752 
 te:  Sint Johannesga 
 H: 08 okt 1775 
 te:  Joure 
 O: 17 sep 1826 
 te:  Sint Johannesga 
 92.  
   
   
   
   
   
   
 184.  
   
   
   
   
   
   
 185.  
   
   
   
   
 93.  
   
   
   
   
 186.  
   
   
   
   
   
   
 187.  
   
   
   
   
 47. Mettjen Geerts de Boer 
 D: 29 jan 1754 
 te:  Steenwijkerwold 
 O: 10 jan 1828 
 te:  't Meer 
 94.  
   
   
   
   
   
   
 188.  
   
   
   
   
   
   
 189.  
   
   
   
   
 95.  
   
   
   
   
 190.  
   
   
   
   
   
   
 191.  
   
   
   
   
 3. Tetje Brouwer 
 G: 17 jul 1894 
 te:  Joure 
 O: 04 jan 1983 
 te:  Sneek 
 6. Meinze Brouwer 
 G: 29 mrt 1859 
 te:  Haskerland 
 H: 15 mei 1885 
 te:  Doniawerstal 
 O: 20 sep 1934 
 te:  Joure 
 12. Rinnert Jans Brouwer 
 G: 1811 
 te:  Joure 
 H: 26 mei 1850 
 te:  Haskerland 
 O: 25 mrt 1886 
 te:  Doniawerstal 
 24. Jan Rinderts Brouwer 
 G: 1777 
 te:   
 H:  
 te:   
 O: 16 okt 1827 
 te:  Haskerland 
 48.  
   
   
   
   
   
   
 96.  
   
   
   
   
   
   
 192.  
   
   
   
   
   
   
 193.  
   
   
   
   
 97.  
   
   
   
   
 194.  
   
   
   
   
   
   
 195.  
   
   
   
   
 49.  
   
   
   
   
 98.  
   
   
   
   
   
   
 196.  
   
   
   
   
   
   
 197.  
   
   
   
   
 99.  
   
   
   
   
 198.  
   
   
   
   
   
   
 199.  
   
   
   
   
 25. Wytske Cornelis Bouma 
 G:  
 te:   
 O: 17 sep 1854 
 te:  Joure 
 50.  
   
   
   
   
   
   
 100.  
   
   
   
   
   
   
 200.  
   
   
   
   
   
   
 201.  
   
   
   
   
 101.  
   
   
   
   
 202.  
   
   
   
   
   
   
 203.  
   
   
   
   
 51.  
   
   
   
   
 102.  
   
   
   
   
   
   
 204.  
   
   
   
   
   
   
 205.  
   
   
   
   
 103.  
   
   
   
   
 206.  
   
   
   
   
   
   
 207.  
   
   
   
   
 13. Gertje Hendriks Drayer 
 G: 18 aug 1816 
 te:  Sint Nicolaasga 
 O: 12 feb 1902 
 te:  Joure 
 26. Hendrik Christiaans Drayer 
   
   
   
   
   
   
 52.  
   
   
   
   
   
   
 104.  
   
   
   
   
   
   
 208.  
   
   
   
   
   
   
 209.  
   
   
   
   
 105.  
   
   
   
   
 210.  
   
   
   
   
   
   
 211.  
   
   
   
   
 53.  
   
   
   
   
 106.  
   
   
   
   
   
   
 212.  
   
   
   
   
   
   
 213.  
   
   
   
   
 107.  
   
   
   
   
 214.  
   
   
   
   
   
   
 215.  
   
   
   
   
 27. Antje Thomas 
   
   
   
   
 54.  
   
   
   
   
   
   
 108.  
   
   
   
   
   
   
 216.  
   
   
   
   
   
   
 217.  
   
   
   
   
 109.  
   
   
   
   
 218.  
   
   
   
   
   
   
 219.  
   
   
   
   
 55.  
   
   
   
   
 110.  
   
   
   
   
   
   
 220.  
   
   
   
   
   
   
 221.  
   
   
   
   
 111.  
   
   
   
   
 222.  
   
   
   
   
   
   
 223.  
   
   
   
   
 7. Nieske Bijlsma 
 G: 24 apr 1855 
 te:  Leeuwarderadeel 
 O: 5 mrt 1943 
 te:  Haskerland 
 14. Doekele Jans Bijlsma 
 G: 22 apr 1820 
 te:  Wytgaard 
 H: 13 mei 1854 
 te:   
 O:  
 te:   
 28.  
   
   
   
   
   
   
 56.  
   
   
   
   
   
   
 112.  
   
   
   
   
   
   
 224.  
   
   
   
   
   
   
 225.  
   
   
   
   
 113.  
   
   
   
   
 226.  
   
   
   
   
   
   
 227.  
   
   
   
   
 57.  
   
   
   
   
 114.  
   
   
   
   
   
   
 228.  
   
   
   
   
   
   
 229.  
   
   
   
   
 115.  
   
   
   
   
 230.  
   
   
   
   
   
   
 231.  
   
   
   
   
 29.  
   
   
   
   
 58.  
   
   
   
   
   
   
 116.  
   
   
   
   
   
   
 232.  
   
   
   
   
   
   
 233.  
   
   
   
   
 117.  
   
   
   
   
 234.  
   
   
   
   
   
   
 235.  
   
   
   
   
 59.  
   
   
   
   
 118.  
   
   
   
   
   
   
 236.  
   
   
   
   
   
   
 237.  
   
   
   
   
 119.  
   
   
   
   
 238.  
   
   
   
   
   
   
 239.  
   
   
   
   
 15. Tjitske Sybrens Eerdekens 
 G: 9 aug 1821 
 te:  Lutkewierum 
 O:  
 te:   
 30. Sybren Gerbens Eerdekens 
 G: 17 nov 1778 
 te:   
 H:  
 te:   
 O: 31 aug 1832 
 te:  Rien 
 60. Gerben Thomas 
   
   
   
   
   
   
 120.  
   
   
   
   
   
   
 240.  
   
   
   
   
   
   
 241.  
   
   
   
   
 121.  
   
   
   
   
 242.  
   
   
   
   
   
   
 243.  
   
   
   
   
 61. Tjetske Sybrens 
 G:  
 te:   
 O: 10 jan 1822 
 te:  Oosterend 
 122.  
   
   
   
   
   
   
 244.  
   
   
   
   
   
   
 245.  
   
   
   
   
 123.  
   
   
   
   
 246.  
   
   
   
   
   
   
 247.  
   
   
   
   
 31. Feykjen Everts Weimans 
   
   
   
   
 62. Evert Jans Weimans 
 G:  
 te:   
 H: 17 okt 1779 
 te:  Baarderadeel 
 O: 22 jan 1794 
 te:  Oosterwierum 
 124.  
   
   
   
   
   
   
 248.  
   
   
   
   
   
   
 249.  
   
   
   
   
 125.  
   
   
   
   
 250.  
   
   
   
   
   
   
 251.  
   
   
   
   
 63. Rigt Wytses 
 G:  
 te:   
 O: 10 mrt 1795 
 te:  Oosterwierum 
 126.  
   
   
   
   
   
   
 252.  
   
   
   
   
   
   
 253.  
   
   
   
   
 127.  
   
   
   
   
 254.  
   
   
   
   
   
   
 255.